Vijf innovatieve bedrijven uit Zuid-Holland hebben onlangs een Europese subsidie ontvangen via het CrossRoads Vlaanderen-Nederland programma. CrossRoads is een subsidieprogramma dat de samenwerking tussen mkb-bedrijven over de grens stimuleert.
Leestijd: 2 minuten

Doel van de subsidie
De subsidie is bedoeld om grensoverschrijdende samenwerking tussen mkb-bedrijven in Vlaanderen en Zuid-Nederland te bevorderen. Het programma richt zich op het stimuleren van innovatie en het versterken van de concurrentiepositie van deze bedrijven.
Nog vragen?
Als ondernemer komt er veel op je af. Stel vrijblijvend je vraag aan onze adviseurs. Even een vraag stellen helpt je direct verder. Ondernemen doe je samen!
Betrokken bedrijven
- Royal Roos: Gespecialiseerd in maritieme innovaties.
- Higtec: Actief in high-tech oplossingen.
- Dutch Growing Solution International: Focust op agrarische innovaties.
- PEAX Data: Expert in data-analyse en -oplossingen.
- Sensible Healthcare Systems: Ontwikkelt slimme systemen voor de gezondheidszorg.
Deze toekenning onderstreept het belang van internationale samenwerking voor het mkb in Zuid-Holland en biedt de betrokken bedrijven kansen om hun innovatieve projecten verder te ontwikkelen en op te schalen.
📌 Interessante links
Gerelateerde berichten- Utrecht ondersteunt startende en groeiende ondernemers met gerichte subsidies
- Investeringen in Nederlandse startups stagneren
- Ziggy’s Kattenoppas: het bedrijf van Claudia Jennekens
- Money Mind Academy: Het bedrijf van Adine Faber-Versluis
- Winnaars Gelderse Circulaire Innovatie Top 2025
- Hoe Ondernemersfonds Groningen jou als starter op weg helpt
- Goed idee of uitvinding bedacht? Deze week helpen de vragensessies van het Octrooicentrum je op weg!
- 17-22 maart: De week van de Circulaire Economie
- 10-13 maart: Rijn-Maas PLASTIVAL 2025
- NLP Copywriter: Het bedrijf van Merin de Does
Terug naar start
Word ook lid van de community!
Word nu lid en post je commentaar of vraag over dit artikel!
De StartendeOndernemers.nl Facebook community is er voor jou! Meer dan 6000 leden gingen je voor.
Geen Facebook? Geen probleem! In onze nieuwe groep op Linkedin kan je ook terecht!