23 mei 2024 - gratis webinar 'Goede Start met de belastingdienst'

23 mei 2024 - gratis webinar 'Goede Start met de belastingdienst'

Op 23 mei 2024 organiseert Goede Start Belastingdienst een kosteloos webinar speciaal voor nieuwkomers in de wereld van ondernemerschap. Het is een uitgelezen kans om essentiële informatie te verkrijgen over belastingregelingen die van toepassing zijn op jou als startende ondernemer.

Zet deze datum dus alvast in je agenda of schrijf je meteen in!

Een eigen bedrijf beginnen brengt een hoop administratieve verplichtingen met zich mee, waaronder belastingzaken. Tijdens dit live online evenement krijg je antwoord op al je vragen over belastingen.

De Kamer van Koophandel trapt af met een korte introductie, waarna men dieper ingaat op onderwerpen zoals btw en inkomstenbelasting. De belangrijkste belastingregelingen komen aan bod en waardevolle tips die je helpen bij een goede start met de Belastingdienst worden je aangereikt.

Dit webinar richt zich voornamelijk op inkomstenbelasting, btw en administratie. Overweeg je om een eenmanszaak of vennootschap onder firma (vof) te starten en ben je van plan om zelf je btw-aangifte in te vullen? Dan is het tevens raadzaam om je aan te melden voor het webinar Invullen 1e btw-aangifte.

Meer informatie en data van meer webinars lees je op de site van de Belastingdienst.

← Naar het overzicht

Heske van Esch

Welkom! Ik ben Heske van Esch, jouw flow - en structuurstrateeg met een passie voor structuur en resultaat. Weg met chaos in je dag en de onzekerheid over de juiste stappen. Samen zorgen we voor een helder plan met gerichte acties, zodat jij haalbare doelen stelt en deze met vertrouwen bereikt.

Petra Venekamp

Welkom bij ConcreetAdvies! Ik ben Petra Venekamp, eigenaar van een gerenommeerd horeca-adviesbureau met meer dan 36 jaar ervaring in de gastvrijheidssector. Met mijn uitgebreide kennis van de nationale en internationale horecabranche, help ik ondernemers en overheden om hun horeca-activiteiten naar een hoger niveau te tillen.

Sylvia van Mourik

Welkom bij ViaSylvia! Ik ben Sylvia van Mourik, ondernemer met een missie om de kloof tussen ondernemers en gemeenteambtenaren te overbruggen. Vanuit mijn geboorteplaats Culemborg help ik ondernemers met advies en begeleiding, zodat zij zich kunnen richten op wat echt belangrijk is: het succesvol laten groeien van hun bedrijf.

Jerome van Zeijl

Ik coach en begeleid MKB-ondernemers bij het opnieuw inrichten van hun bedrijf rond het leven dat ze willen leiden, zodat groei en succes niet ten koste gaan van gezondheid, gezin, relatie of vrijheid.

Paul Michielsen

Als trainer en teamcoach help ik ondernemers en hun teams om sterker en resultaatgerichter te communiceren. Zo krijg jij meer grip op wat je van elkaar verwacht en hoe je samen verantwoordelijkheid neemt in de organisatie.

Vera de Haan

Meer resultaat uit sales halen? Ik help ondernemers en MKB-teams met klantgericht verkopen, commerciële vraagstukken en tijdelijke versterking wanneer dat nodig is.

1 / 6

← Naar het overzicht