2 oktober 2024: Startersevent in Limburg

2 oktober 2024: Startersevent in Limburg

StartersCentrum Limburg nodigt je uit voor het Startersevent 2024 in Roermond. Als je overweegt om je eigen bedrijf te beginnen, dan is dit evenement iets voor jou. Op 2 oktober, vanaf 19:00 uur, ben je welkom in Het Forum (Elmpterweg 50). Het event biedt praktische informatie en inspiratie via diverse workshops en sprekers.

Leestijd: 3 minuten.

Startersevent 2024: inspiratie en advies voor ondernemers

Wat kun je verwachten?

  • Fiscale zaken voor starters De Belastingdienst legt je uit hoe je omgaat met de omzet- en inkomstenbelasting.
  • Een eigen bedrijf beginnen in 10 stappen De Kamer van Koophandel neemt je mee door de belangrijkste stappen die je moet zetten om je bedrijf te starten.
  • Starten met behoud van WW-uitkering Het UWV laat je zien welke mogelijkheden er zijn als je een uitkering hebt en toch wilt ondernemen.
  • Leren van ervaren ondernemers Het OndernemersKlankBord deelt hun ervaring en helpt je met het herkennen van mogelijke valkuilen.
  • AI en ondernemen Frits Gubbels, ondernemerscoach en ICT-expert, vertelt je hoe je kunstmatige intelligentie (AI) kunt inzetten bij de start van je onderneming. Hij geeft je tips over het gebruik van tools zoals ChatGPT voor je ondernemingsplan.
  • Innovatie in je onderneming Geert Schols, innovatie-expert en zorgprofessional, helpt je met praktische tips om een innovatieve mindset te ontwikkelen voor jouw bedrijf.
  • Verzekeringen en pensioen Frank Reijans van Risk-Co bespreekt zaken als arbeidsongeschiktheidsverzekeringen, pensioenopbouw en het Broodfonds voor startende ondernemers.

Aanmelden en deelname

Deelname aan het Startersevent is gratis, maar aanmelden is verplicht. Kom je samen met iemand? Zorg dan dat je beide namen doorgeeft vanwege de beperkte capaciteit. Kun je er op 2 oktober niet bij zijn? Dan is er op 11 december nog een kans in Heerlen.

Meer informatie en aanmelden: https://www.starterscentrum.nl/startersevent-limburg/.

Anita Lussenburg, adviseur bij StarterCentrum Limburg, kijkt ernaar uit je te zien bij het event!

← Naar het overzicht

Robert Rademaker

Start je een bedrijf en wil je juridisch goed beginnen, zonder ingewikkeld gedoe of dure advocatentaal? Vanuit RR Legal help ik startende ondernemers met heldere, praktische juridische oplossingen die passen bij hoe jij onderneemt. Slim geregeld, zodat jij vooruit kunt.

Mirjam J. Kohl

Ik ben Mirjam J. Kohl van MORE Mirjam. Persoonlijk Assistent voor paardenmensen. Ik geef ondernemers en particulieren overzicht, structuur en rust in hun hoofd. Ik denk mee en bied praktische ondersteuning. Alles op basis van het principe ‘Less is More’.

Ramon Schelwald

Hey ondernemer! Ik ben Ramon en ik kan je helpen bij het organiseren van je zakelijke telefonie. Als startende ondernemer wil je professioneel overkomen, werk en privé gescheiden houden en je klanten altijd goed te woord staan, ook als je even niet bereikbaar bent.

Anthony van de Giessen

Ik ben een ervaren horeca adviseur met een scherp oog voor innovatie en gastvrijheid. Met mijn ruime achtergrond binnen de horecabranche bied ik strategisch en praktisch advies aan ondernemers die hun bedrijf naar een hoger niveau willen tillen.

Audrey van Esch-van Huet

Ik ben Audrey, Business Mentor en NLP-coach voor vrouwelijke ondernemers die willen groeien in hun bedrijf en/of op het gebied van persoonlijke ontwikkeling.

Jan van Raaij

Als aanjager bij StartUp Nijmegen heb ik een waardevolle en veelzijdige rol. Mijn kwaliteiten zijn vooral te typeren als verbindend, inspirerend en strategisch. In mijn rol heb ik al ruim 700 startende ondernemers geholpen en begeleid dmv 1op1 sparsessies. Ik denk graag met je mee, niet vóór jou. Ik stel vragen die je aan het denken zetten. Zo leer je van gemaakte fouten en zet je sneller de juiste stappen om te groeien.

1 / 6

← Naar het overzicht